Dobór mebli i różne inne rozwiązania przydatne w meblowaniu garderoby

Dobór mebli i różne inne rozwiązania przydatne w meblowaniu garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Wbrew pozorom, garderoba wcale nie musi być ogromna, aby móc bez problemu przechowywać w niej rzeczy oraz utrzymać stosowny ład. Swoją rolę będzie spełniać ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Możemy ją wówczas oddzielić drzwiami przesuwnymi od pokoju i nadal będzie ona wyśmienicie pełnić swoje zadanie.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Przechowywane rzeczy to główny czynnik, który wpływa na wnętrze garderoby. W zależności od rodzaju ubrań, które posiadamy, musimy zdecydować, czy w naszych meblach powinno znajdować się więcej drążków z wieszakami, szuflad bądź może półek. Decydując o meblach do garderoby powinniśmy pod uwagę wziąć również to, czy zależy nam na dodatkowej przestrzeni na przeróżne urządzenia, jak np. żelazko czy deska do prasowania.

doskonałym wyborem do niedużej garderoby jest zakup szafy na wymiar. Jest to świetny sposób na zwiększenie przestrzeni na swoje ubrania oraz różne dodatki. Do niedużej garderoby dobrze jest kupić meble na wymiar oferowane przez firmę Komandor, która produkuje pakowne szafy ubraniowe. Dobrze jest zastanowić się również nad zakupem szafy narożnej, która umożliwi powiększenie dostępnego miejsca do przechowywania.

Drzwi przesuwne na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Kolejną metodą, która pozwoli na powiększenie przestrzeni użytkowej w Twojej garderobie jest wstawienie drzwi przesuwnych. Jest to świetna decyzja. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest potrzebna do uchylenia klasycznych drzwi. Możemy postawić na gotowe rozwiązania lub na drzwi przesuwne na wymiar oferowane np. poprzez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Należy mieć na uwadze, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Należy zadbać także o odpowiednie oświetlenie garderoby. Niezwykle ważne jest, aby światło docierało do wszystkich zakątków pokoju. Gdy dysponujemy sporą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, musimy też zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Najkorzystniejszym wyborem będą LED-y, szczególnie, że przyjmują one najróżniejsze formy oraz bez problemu można je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim elementem, o którym nie można nie pamiętać jest lustro. Duża tafla nie tylko pomoże powiększyć optycznie pomieszczenie, ale też umożliwi swobodne oglądanie się podczas wybierania odzieży. W przypadku małego pomieszczenia można zastąpić lustro stojące wiszącym. W takim przypadku warto wybrać zakup szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczono lustro.

about author

admin

related articles

Kategorie

Publikacje: